Strona główna » O MNIE

O MNIE

 Mam na imię Grzesiek, fotografią interesuję się od dobrych paru lat pierwsze kroki stawiałem na aparacie radzieckiej konstrukcji Fed5C 😀 wówczas mogłem poczuć moc ustawień manualnych. Kolejne lata mijały z mniejszym lub większym zaangażowaniem w fotografię aż do roku 2012 kiedy to postanowiłem zająć się fotografią na poważnie.
zakupiłem lustrzankę Nikon oraz pierwsze obiektywy było masę wiedzy do nadrobienia ale pomalutku małymi kroczkami dążyłem do celu. Obecnie fotografują na aparacie pełno-klatkowym firmy Nikon z zestawem jasnych stałych obiektywów, które są niezastąpione. W mojej drodze towarzyszy mi moja żona, która jest moim największym fanem oraz jednocześnie największym krytykiem, dopinguje mnie do ciągłego rozwoju, każe chodzić z głową w chmurach ale jednocześnie zapewnia, że stoję twardo na ziemi.
Dlaczego fotografuję? żeby okraść czas z jego nieubłaganego upływu zdarzeń, zatrzymać mrugnięcie powieki na zawsze w kadrze swojego aparatu fotograficznego. Żeby zatrzymać emocje związane z drugim człowiekiem, które pewnie nigdy już nie wrócą.
GrzeSIEK